מקבוצת מנדלבוים

מקבוצת מנדלבוים

מזרון אורטופדי במבצע

מזרון אורטופדי

שינה טובה היא דבר בסיסי והכרחי לתפקוד מלא ואיכותי. מחפשים מזרון אורטופדי במבצע?

חברת פולימרים זיקים מקבוצת מנדלבוים היא מהמובילות בישראל בתחום המספקת מזרוני איכות בריאותיים כבר קרוב ל-20 שנה. תעשיות פולימרים זיקים 2001 בע"מ הינו מפעל מודרני ומשוכלל המשתרע על למעלה מ-10,000 מ"ר באזור התעשייה פארק ספירים, שדרות, ומייצר מזרני איכות עבור קבוצת מנדלבוים, תחת המותגים: מנדלבוים MD – מזרני פרימיום, פולימרים – מזרני "בייסיק"
פנג – מוצרי תינוקות.

מזרונים אורטופדיים בזול

לרשותכם עכשיו מבצע חסר תקדים באתר! היכנסו והזמינו את המזרון האיכותי והבריאותי של החברה ותהנו ממחיר השקה מיוחד כולל הובלה ושינה ארוכה ורצופה על גבי מזרון איכותי במיוחד, לכם ולבני משפחתכם! 

חוויית שינה ממדרגה ראשונה 

חברת פולימרים זיקים מציעה לכם 3 מותגי על בתחום המזרונים הבריאותיים בישראל ומגוון רחב של  מזרונים אורטופדיים במבצע שישדרגו את השינה שלכם ויעזרו לכם להעביר לילה שלם של שינה רצופה ואיכותית. בשוק קיימים מספר סוגי מזרונים, חלק עם קפיצים וחלק ללא, אך כאשר מדובר במזרוני איכות אורתופדיים, המזרונים המיוצרים במפעל פולימרים זיקים הוכיחו את איכותם, הנוחות הרבה שהם מספקים ואת השם והמוניטין הטוב שקיימים עבורם בקרב קהל הצרכנים הישראלי שלא מתפשר על איכות השינה שלו ומעדיף להשקיע במזרוני איכות אורתופדיים. 

עכשיו במחירים שלא יחזור באתר! היכנסו לרכוש וליהנות ממחרי השקה על הסדרה חדשה כולל הובלה!

מזרוני החברה עשויים כולם מפוליאוריתן איכותי וגמיש במשקל סגולי גבוה ומגיעים באריזה חסכונית מגולגלים באריזת וואקום בדגמים מהסדרה החדשה בלבד. עוד תהנו מ-5 שנות אחריות על הסדרה החדשה ומ-90 ימי התנסות על המזרון לבדיקת שביעות רצונכם.

בקיצור, איכותי, נוח ומשתלם! המזרונים האיכותיים ביותר השוק במחירים הטובים ביותר עכשיו במבצע השקה בלעדי להזמנה דרך האתר!

חייגו עכשיו להזמנות או השאירו פרטים באתר או הזמינו עכשיו את המזרונים האיכותיים מבית פולימרים זיקים – המזרונים הטובים ביותר בישראל!

אם יש משהו שאסור לכם להתפשר עליו זו השינה שלכם. מחקרים הוכיחו ששינה רצופה ונעימה הכרחית לתפקוד מלא ותקין של כל מערכות הגוף. סובלים מבעיות שינה? ייתכן וכל מה שאתם צריכים זה להחליף מזרון וזאת ההזדמנות שלכם ליהנות מהמזרון הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר!