מקבוצת מנדלבוים

מקבוצת מנדלבוים

מזרון זוגי אורטופדי במבצע

מזרון זוגי אורטופדי במבצע

שליש משעות היממה אנו מבלים בשינה, וסך הכול קרוב ל-30 שנה! האם מגיעה לנו שינה טובה? ברור שכן. ומה הדרך להשיג שינה כזאת? כמובן ששקט נפשי וחיים מאוזנים פיזית ונפשית הם המפתח אבל בכל מה שנוגע לאפשרות שלנו לעזור לכך ולתרום לשיפור חוויית השינה שלנו, מזרון איכותי הוא הדבר הכי חשוב שאנחנו יכולים להשקיע בו.

 

מחפשים מזרון זוגי אורטופדי במבצע? תעשיות פולימרים זיקים בע"מ היא החברה שיכולה לעזור לכם לשפר את השינה שלכם ומציעה לכם מזרון זוגי אורטופדי במבצע אטרקטיבי ומשתלם שלא יחזור. זאת ההזדמנות שלכם להשקיע בעצמכם ובחוויית השינה שלכם כשאתם יודעים שכל שקל יושקע בחוכמה והוא חשוב מעין כמוהו לטובת השינה שלכם.

ישנים כמו תינוקות – פולימרים זיקים בע"מ

אפשר לומר בגאווה שאנו מרדימים ומשכיבים לישון מיליוני ישראלים עם מזרוני האיכות שהמפעל מייצר לשלושת המותגים בין המובילים בתעשיית המזרונים והמיטות בישראל: מנדלבויום MD האחראיים על שיווק ומכירתם של מזרוני פרימיום איכותיים בכל הגדלים, מזרני "בייסיק" ומותג פנג מוצרי תינוקות בתחום.

סך הכול כ-100 עובדים מועסקים במפעל שלנו ומגיעים משדרות והסביבה והמפעל מספק להם ולמשפחותיהם עבודה ובעזרתם אנו מייצרים את מזרוני האיכות והבריאות האורתופדיים שלנו ומציעים אותם עכשיו במבצע משתלם לכל כיס.

משדרגים את הלילה

קבלו את המבצע הכי משתלם על המזרון הכי איכותי והכי נוח בשוק, עכשיו במבצע חסר תקדים לרכישה באתר, 90 יום ניסיון ו-5 שנות אחריות מלאות. מוזמנים להזמין את המזרון לבדיקת התנסות בביתכם לתקופה של כשלושה חודשים ובמידה ולא תהיו מרוצים תוכלו להחזירו במידה ולא נפתח ולא הוצא מהניילון אך אנו בטוחים שברגע שגופכם ירגיש את מזרון האיכות האורתופדי שלנו, לא תרצו לקום ובטח לא תרצו להחזיר אותו.

לפרטים צרו קשר >>