מקבוצת מנדלבוים

מקבוצת מנדלבוים

מזרון יחיד במבצע

היכן ניתן למצוא מזרן יחיד במבצע?

שוק המזרנים ידוע כשוק יקר במיוחד; פעמים רבות תגלו שהמזרן האיכותי שרציתם מתקרב למחיר של 8,000 ₪ אחרי מבצע וכי תצטרכו לחסוך כמה חודשים או להיכנס לאובר דרפט כדי לקנות מזרן חדש שיטיב עם הגב שלכם.

 

מדוע חשוב לרכוש מזרן איכותי?

לא מפתיע לגלות שאנשים רבים בוחרים לרכוש מזרנים זולים, ללא התחשבות באיכות שלהם או כמה הם מומלצים לגב שלהם. כאשר אדם ישן לילה אחר לילה על מזרן לא איכותי, עלולים להיווצר כאבי גב וצוואר, אשר ישפיע על השינה ועל מהלך היום שלו. אותו אדם ישן פחות טוב ויקום עייף ועצבני. העצבנות והעייפות יגררו על פני כל היום והוא יהיה פחות פרודוקטיבי, ישקיע פחות בחיי החברה שלו ואף יחמיץ פרטים חשובים בעבודה.

לעומת זאת, אדם הישן על מזרן איכותי, אשר תומך בגופו במשך כל שעות הלילה, יתעורר עירני ומסופק. מהלך היום שלו יתנהל מצוין, הוא יהיה ידידותי, שמח ואף ישים לב לפרטים שאחרים עלולים לפספס. 

שנת הלילה שלכם חשובה מאין כמוה, לכן חשוב להשקיע במזרן שאתם קונים, היות והוא אמור ללוות אתכם ל-10 השנים הבאות. מזרן איכותי הוא לא בהכרח מזרן יקר, לכן תוכלו למצוא בסניפנו מזרנים יחיד במבצע, מזרנים זוגיים במבצע, מזרני ילדים, תינוקות ועוד, כולם במחירים נוחים.

המזרנים שלנו מפוליאוריתן גמיש ואיכותי, אשר תומך מצוין בגוף שלכם לאורך כל הלילה ומסייע לכם לקום רעננים אחרי שנת לילה נפלאה. אם אתם מחפשים מזרן יחיד במבצע, בקרו באחד הסניפים שלנו ורכשו את מזרני פרימיום או פולימרים – מזרני "בייסיק" – אחד מנציגנו ישמח לסייע לכם למצוא את המזרן המושלם, בתקציב שלכם.

למי מתאים מזרן יחיד?

מזרן יחיד מתאים בעיקר לחדרי ילדים, כאשר הילד גדול מדי למיטת ילדים, אך לא מספיק מבוגר למיטת נוער או מיטה וחצי. מיטת יחיד נהדרת כאשר רוצים אין הרבה מקום בחדר ורוצים לנצל את היטב את החלל, היות והיא אינה תופסת הרבה מקום, אך היא בדיוק בגודל הנכון כדי לספק שנת לילה טובה לאדם/ילד יחיד.

אם גם אתם מחפשים מזרון יחיד במבצע לאחד הילדים בבית או לחדר האורחים, צרו אתנו קשר עוד היום. ניתן להתקשר למספר הטלפון 074-7244800 או להשאיר הודעה באתר. אחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספר לכם על כל המזרנים שלנו. ספרו לנו מה המזרן שאתם מחפשים ומה התקציב שלכם, ואנחנו נתאים לכם את המזרן המושלם.