מקבוצת מנדלבוים

מקבוצת מנדלבוים

מזרונים אורטופדיים במבצע

מזרונים אורטופדים במבצע

המזרן שלכם הוא המצע עליו אתם מבלים את רוב שעות הלילה, כמעט שליש מהיום שלכם. למזרן יש השפעה גדולה על חיי היום יום שלכם, היות והוא יכול להטיב או להרע עם שנת הלילה שלכם. מזרן איכותי יתרום לשנת לילה איכותית, ממנה תתעוררו ערניים ומרוצים ותעבירו את המשך היום במצב רוח טוב, עם ריכוז מוגבר והרבה אנרגיה. לעומת זאת, מזרן לא איכותי עלול לגרום לשנת לילה לקויה בחסר, יחד עם כאבי גב וצוואר. ההתעוררות בבוקר תהיה קשה ואתם תרגישו שלא היה לכם מספיק זמן לישון (גם אם היה לכם). היום יעבור עלכם בעצבנות ובתשישות ואתם לא תצליחו להתרכז היטב בלימודים/עבודה.

 

הפתרון ליום מוצלח ושנת לילה איכותית, הוא (בין היתר) מזרן אורטופדי טוב, אשר יתמוך בגופכם כראוי למשך כל שעות השינה. השוק מלא שלל סוגי מזרונים, זולים ויקרים ולעיתים קשה לבחור את המזרן הנכון עבורכם. מצד אחד, אתם לא רוצים להתפשר ולרכוש מזרן זול לגב שלכם, אך מצד שני אתם לא רוצים לרכוש מזרן בכמעט 10,000 ₪. אז מה עושים?

פתרון נהדר הוא לרכוש מזרונים אורטופדים במבצע, בצורה זו אתם גם מרוויחים מזרן איכותי וגם מחיר נוח. בפולימרים זיקים, תוכלו למצוא שלל מזרנים איכותיים ומזרונים אורטופדיים בזול – למרות שאנחנו מותג גדול בשוק, אנחנו שומרים על מחירים נוחים ולא מאלצים את לקוחותינו לשלם כפול על שם המותג שלנו, כפי שחברות רבות עושות.

ממותגינו ניתן למצוא את פולימרים – מזרני "בייסיק" ואת פנג – מוצרי תינוקות. כל המוצרים מיוצרים במפעל החדשני שלנו, אשר משתרע על למעלה מ- 10,000 מ"ר באזור התעשייה פארק ספירים, שדרות. במפעל עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר, על מנת להביא לכם מזרונים איכותיים ועמידים. אם אתם מחפשים מזרון אורטופדי במבצע, תוכלו למצוא באתר שלנו שלל מזרנים מצוינים במחירים ידידותיים. המזרנים שלנו מחכים לכם עם 5 שנות אחריות ו-90 ימי ניסיון – אם אהבתם מצוין! אם לא, תחזירו את המזרן אלינו וקבלו את כספיכם בחזרה.

אם גם אתם מעוניינים לרכוש מזרונים אורטופדיים במבצע, צרו אתנו קשר עוד היום במספר הטלפון 074-7244800 או השאירו הודעה באתר. אחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם למצוא מזרן אורטופדי במבצע, שיתאים בדיוק לכם.