מקבוצת מנדלבוים

מקבוצת מנדלבוים

מזרונים איכותיים במבצע

מזרונים איכותיים בזול

מחפשים לקנות מזרונים איכותיים במבצע? יש לנו את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם! מוזמנים להשאיר פרטים ולמהר להזמין את מזרוני האיכות של חברת פולימרים זיקים (המפעל המייצר את מותג מנדלבוים MD ועוד) ולהרוויח מזרון איכותו ברמת פרימיום אבל במחיר זול. זוהי ההצעה הטובה ביותר שיכולה להשאיר אתכם רגועים עם חברה מוכרת וידועה בשוק המספקת מזרונים יקרים בהרבה ומציעה הפעם מחיר השקה למזרון זוגי של החברה עם 5 שנות אחריות ו-90 ימי התנסות על המזרון כך שיש לכם שלושה חודשים שלמים לישון על זה כמו שאומרים… בלי לחץ ובלי התחייבות. אהבתם את המזרון? נהדר תמשיכו לישון עליו שנת ישרים במשך שנים ארוכות. לא אהבתם? מוזמנים להחזיר. לבירור על תנאי ההחזרה וכדומה חייגו עכשיו או השאירו שם וטלפון לחזרה. 

 

מזרונים איכותיים בזול – פולימרים זיקים

לצד מותג העל 'מזרוני מנדלבוים' חברת פולימרים זיקים משיקה מזרון זוגי חדש במבצע מדהים של רק 999 ₪ למזרון כולל 5 שנות אחריות ו-90 ימי התנסות על המזרון. אנו ממליצים לכם לעשות חקר שוק ולהשוות מחירים לפני ההזמנה אך גם לשים לב לפרטים הקטנים, לבדוק היכן מיוצר המזרון, האם הוא מגיע עם אחריות, מה סוג הספוג ממנו עשוי המזרון ועוד גורמים חשובים שיש לבדוק לפני שמבצעים הזמנה של המוצר.

היכן לקנות מזרונים איכותיים במבצע

פולימרים זיקים מחזיק מפעל מודרני ומתקדם על פני שטח של למעלה מ-10000 מ"ר באזור התעשייה פארק ספירים ומייצר את המזרונים האיכותיים ביותר בשוק לקבוצת מנדלבוים ועוד.

אנו שמחים לשרת את כל תושבי ישראל במשך קרוב ל-20 שנה ועוד יותר שמחים להעסיק כ-100 עובדים משדרות ומיישובי הסביבה.

נשמח לעמוד גם לשירותכם עם כל שאלה ולספק לכם את מזרוני האיכות הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר. חייגו עכשיו לפרטים נוספים או השאירו פרטים לחזרה. תודה ולהתראות! >>