מקבוצת מנדלבוים

מקבוצת מנדלבוים

מזרונים זוגיים זולים

מזרונים זוגיים

המלכה של חדר השינה שלנו היא המיטה הזוגית. המקום בו אנו עושים אהבים, ישנים, צופים בטלוויזיה, משחקים עם הילדים בשבת בבוקר וכו'. אנו מעצבים את חדר השינה קודם כל על בסיס המיטה הזוגית שלנו ומתאימים את הריהוט אליה. המיטה הזוגית שלנו מכתיבה עבורנו את גודל המזרון ולפעמים גם את עוביו. מחפשים מזרונים זוגיים בזול? טווח המחירים עבור מזרון זוגי במבצע נע בין כמה מאות שקלים לבין כמה אלפים. מדוע הפערים הגדולים במחירים?  

 

מזרון זוגי זול – פולימרים זיקים

כמו בכל מוצר, לפעמים יש אלמנטים שאינם קשורים לטיב המוצר ולאיכותו אלא יותר לשיווק ולמיתוג המוצר. גם בעולם המזרונים. הדבר אכן נעשה אך יש כמה אלמנטים מאוד פשוטים אשר קובעים האם מדובר אכן במזרון איכותי או לא ואפשר לבדוק בקלות ולדעת האם קניתם מזרון שרק נראה טוב אך אינו נותן תמיכה אורתופדית ואחרת או מזרון איכותי שנבנה בטכנולוגיה מתקדמת, מיועד לשינה בריאה ומותאם לסובלים מבעיות גב ולכל אחד ואחת שרוצים לשפר את חוויית השינה שלהם. 

איפה לקנות מזרונים זוגיים במבצע?

הפרמטר החשוב ביותר בכל מזרון הוא כמובן ממה עשוי המזרון, ואף על פי שרוב המזרונים מורכבים מספוג בבסיסם, יש חשיבות לרמת צפיפות הספוג, איכותו, האם הוא עמיד בשריפות וכולל חומר מעכב בעירה, האם הוא ניתן להפיכה לצד השני (פליפ או נון פליפ), האם יש שכבת בד נושם על המזרון, האם התפירה היא איכותית ועוד. אלמנטים נוספים הם שכבות המזרון והאם הוא משלב ויסקו או לטקס שהופכים אותו יקר יותר. 

מזרונים זוגיים זולים אך איכותיים

מעוניינים לקבל את השילוב המושלם בין מזרון איכותי ובריאותי לבין מזרון זול? פולימרים זיקים מציעה  לכם את השילוב המושלם למזרון איכותי ללא דופי העומד בכל תקני הבטיחות והבריאות ובעל איכות גבוהה של חומרי גלם והרכבה ועכשיו במחיר מנצח למזרון זוגי, כולל הובלה, אחריות ל-5 שנים, פריסת תשלומים נוחה ואפשרות ל-90 ימי התנסות על המזרון לבדיקה האם הוא מתאים לכם!

לפרטים חייגו אלינו או השאירו פרטים באתר ונשמח לתת לכם מידע לגב המזרון או הזמינו דרך האתר או בטלפון עכשיו ותהנו ממחיר מנצח על מזרון זוגי איכותי במבצע ברמה הגבוהה ביותר!