מקבוצת מנדלבוים

מקבוצת מנדלבוים

מזרוני ספוג זולים

היכן אפשר לרכוש מזרוני ספוג במבצע?

מאז ומתמיד היו אנשים שהעדיפו מזרני ספוג על פני מזרני הקפיצים, מהסיבה הפשוטה שמזרני ספוג מאפשרים תזוזה אינדיבידואלית, זאת אומרת שאם אחד מבני הזוג משנה את תנוחתו, הוא אינו מפריע לאדם הנוסף המיטה. ניתן להשיג את אותו האפקט גם עם מזרן קפיצים איכותי (עם קפיצים מבודדים), אבל מזרנים אלו יקרים מאוד לרוב.

 

אם אתם נוטים להתעורר מכל תזוזה שעושה בן או בת הזוג במיטה, אנו ממליצים בחום על מזרני הספוג הזוגיים שלנו. כפי שאתם בוודאי יודעים, המזרן שלנו אחראי על איכות השינה שלנו – זאת אומרת שאם המזרן לא יהיה איכותי, אתם עלולים לסבול מקושי בהירדמות, שינה לקויה, התעוררות במהלך הלילה וכל הנלווה לחוסר בשעות שינה (עצבנות, עייפות, קושי בריכוז וכו'). מסיבה זו, עליכם לרכוש מזרן איכותי, שיתאים לכם ויתמוך בגופכם כראוי במשך שעות הלילה. אתם אולי לא יודעים, אבל אתם עומדים לבלות כשליש מחייכם בשינה, לכן מומלץ בחום להשקיע באותו שליש, על מנת ששני השלישים הנותרים יעברו בנעימים.

אם אתם מחפשים מזרון ספוג זול, אין צורך להתפשר על האיכות כאן בפולימרים זיקים. במפעל שלנו באזור התעשייה פארק ספירים, אשר משתרע על למעלה מ- 10,000 מ"ר, מיוצרים מזרוני פוליאוריתן איכותיים בטכנולוגיה המשוכללת ביותר בתחום. תוכלו למצוא את המזרנים שלנו תחת המותגים פולימרים – מזרני "בייסיק" ופנג – מוצרי תינוקות.

באתר ובסניפי הרשת תוכלו למצוא מזרוני ספוג במבצע, אשר יהפכו את הקנייה שלכם למשתלמת במיוחד ואת שנת הלילה שלכם לטובה מהרגיל. זכרו להשקיע במזרן שלכם, כפי שהוא משקיע בכם ותומך בגופכם לאורך שעות הלילה. תוכלו לקום כל בוקר רעננים ובמצב רוח טוב והימים הטובים שלכם יתרבו ויעברו חלק מהרגיל. אם אתם לא בטוחים אם אתם רוצים מזרן ספוג או מזרן קפיצים, התייעצו עם אחד מאנשי השירות שלנו לקבלת מידע נוסף, ייעוץ והכוונה.

אם אתם מחפשים מזרוני ספוג זולים ואיכותיים, הגעתם למקום הנכון. צרו אתנו קשר עוד היום במספר הטלפון 074-724480 או השאירו הודעה באתר. אחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם למצוא את המזרן המושלם עבורכם, במחיר המשתלם ביותר. זכרו: אתם יכולים להתפשר על המיטה, השמיכה והכרית שלכם – אבל אל תתפשרו על איכות המזרן.