מקבוצת מנדלבוים

מקבוצת מנדלבוים

מזרן יחיד זול

היכן אפשר למצוא מזרן יחיד זול?

מזרן יחיד יכול לשמש אותנו בחדרי הילדים או אפילו בחדר האורחים, במיוחד כאשר מדובר בחדרים קטנים יחסית, בהם אתם לא רוצים לתפוס את רוב החלל עם מיטה זוגית רחבה.

 

כאשר אתם קונים מזרן חדש, חשוב לבחור באחד איכותי ותומך, אחרת אתם עלולים לסבול מכאבי גב וצוואר ומשנת לילה לא איכותית וכל הנלווה לה (עצבנות, קושי בריכוז, תשישות, חוסר תשומת לב לפרטים ועוד). אנשים רבים לא מודעים לחשיבות המזרן בחיי היום יום שלנו ומתפשרים על מזרן בינוני, בעיקר בגלל המחיר. משפחות רבות נתקלות במחירים מופרזים בעת רכישת מזרן חדש, אשר יכולים להגיע לכמה אלפי ועשרות אלפי שקלים.

מדוע מחירי המזרנים בשוק גבוהים כל כך?

חברות רבות, כמו בכל התחומים בשוק, נוטות לגבות מחירים גבוהים על שם המותג שלהם, למרות שיש חברות פחות ידועות בשוק, אשר מוכרות את אותה המוצר בחצי ואף בשליש מהמחיר. כאשר אתם קונים מזרן מחברה ידועה, אתם לרוב משלמים אחוזים משמעותיים על השם\ מותג.

אתם לומדים לסווג מזרן יחיד זול כמזרן לא איכותי ומזרן יקר כמזרן מצוין ואיכותי, כשלפעמים המצב הוא הפוך. לא מומלץ לקבוע את איכות המזרן לפי מחירו ואין סיבה לחשוש ממחירים נוחים, כאשר אתם יודעים היכן לחפש.

היכן אפשר למצוא מזרון יחיד בזול?

פולימרים זיקים היא חברה בעלת שם בתעשייה, אשר מציעה מחירים נוחים לכל כיס. אנחנו עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר כדי להביא לכם מוצרים ברמה גבוהה, אשר יטיבו עם גופכם ויסייעו בשנת לילה איכותית. 

אפשר למצוא את המזרנים שלנו תחת המותגים פולימרים – מזרני "בייסיק" ופנג – מוצרי תינוקות.

מהם היתרונות של מזרן איכותי?

כאשר אתם רוכשים מזרן איכותי באחת מהחנויות שלנו, אתם נהנים מתמיכה מלאה ונכונה למשך כל שעות הלילה. אתם ישנים חלק נכבד מהיום וחשוב לספק לגוף את התמיכה שהוא צריך, כדי להרוויח שנת לילה איכותית. אתם תקומו ערניים ונינוחים, ותרגישו שישנתם טוב כמו שלא ישנתם שנים.

אם גם אתם רוצים לרכוש מזרונים יחיד זולים ואיכותיים, כדי להרוויח שנת לילה מצוינת, צרו אתנו קשר עוד היום במספר הטלפון 074-7244800. אחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת המזרן המושלם, שיתאים בדיוק עבורכם ויתרום לשנת הלילה ולחיי היום יום שלכם.