מקבוצת מנדלבוים

מקבוצת מנדלבוים

מזרנים זוגי במבצע

היכן אפשר לרכוש מזרן זוגי במצבע?

ידעתם שהאדם הממוצע ישן שליש מחייו? בהתחשב בכך שאנחנו ישנים בין 7 ל-10 שעות בלילה, אפשר להגיד שהנתון לא ממש מפתיע, אך רובנו לא שמים לב שאנחנו מבלים זמן רב מחיינו בשינה. מלבד העובדה שאנחנו ישנים שליש מהיום שלנו, שני השלישים הנותרים מושפעים משמעותית מאותן שעות בחדר השינה.

 

לשנת לילה טובה יש אין ספור יתרונות, כמעט כמו מספר החסרונות של שנת לילה לא טובה; ראשית, רמת הריכוז שלנו עולה, אנחנו מאושרים יותר, ערניים יותר, חדורים מוטיבציה ופחות חשופים למחלות, השמנה ועוד מגוון הטבות נהדרות. מי ששנתו לוקה בחסר, יסבול מעצבנות ותשישות מתמדת. הוא עלול לאבד הרבה ממשקלו או להשמין ללא הכרה, לחלות לעיתים קרובות יותר ולסבול מעייפות כרונית.

שנת לילה טובה תלויה במספר גורמים, כאשר אחד מהם הוא כמובן המזרן עליו אתם מבלים את שעות הלילה. מזרן צריך לתמוך נכון בגוף שלנו, כדי שלא ייווצרו לנו כאבים בגב ובצוואר שעלולים לגרום לנו להתעורר בלילות או להתקשות להירדם. 

כדי להשיג מזרן איכותי וטוב, אנשים רבים מוציאים אלפי ואף עשרות אלפי שקלים, אך מזרון טוב אינו חייב להיות יקר – אותם אנשים משלמים לרוב את מרבית הסכום על השם של החברה ועל המותג שלה, כאשר הם היו יכולים לרכוש את אותו מזרון זוגי במבצע בחברה פחות ידועה.

אנחנו בפולימרים זיקים לא דורשים מלקוחותינו לשלם כפול על עצם היותנו מותג, כפי שחברות רבות עושות, ואף מציעים מחירים ידידותיים ומגוון מזרונים זוגיים במבצע, כולל הובלה. לדוגמה: היום תוכלו למצוא באתר מחיר השקה המיוחד של 1,299 ₪ כולל הובלה למזרן זוגי במבצע החדש שלנו, כולל הובלה, 5 שנות אחריות ו-90 יום ניסיון – מבצע משתלם ונוח במיוחד.

אנחנו מציעים תקופות ניסיון ארוכה ותקופת אחריות ארוכה מאוד (יחסית לחברות המתחרות שלנו) היות ואנחנו מאמינים במוצרים שלנו ויודעים שהסיכוי שקונה לא יהיה מרוצה מהמוצר שלנו הוא נמוך. אנחנו שואפים לרצות את קהל הלקוחות שלנו ולדאוג שבכל בית יהיה מזרן פוליאוריתן איכותי וכולם ייהנו משנת לילה איכותית במיוחד.

אם גם אתם מעוניינים לרכוש מזרנים זוגי במבצע, צרו אתנו קשר עוד ביום במספר הטלפון 074-7244800 או השאירו הודעה באתר. אחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולסייע ברכישת המזרן המושלם.