מקבוצת מנדלבוים

מקבוצת מנדלבוים

מיטה זוגית עם מזרון במבצע

מיטה זוגית עם מזרון במבצע

מזרנים ומיטה זוגית הופכים יחד לקנייה יקרה במיוחד, שאנשים רבים מתקשים לעמוד בה. לעיתים קרובות משתלם יותר לרכוש מיטה זוגית עם מזרון במבצע, מאשר לרכוש מזרן בנפרד ומיטה בנפרד.

 

שוק המזרנים הפק לשוק יקר במיוחד בשנים האחרונים, היות וחברות רבות דורשות כסף רב על עצם היותן "מותג" ושם בתעשייה. רוב הציבור קונה מזרנים באלפי ועשרות אלפי שקלים, כאשר הם היו יכולים לרכוש את אותם מוצרים במחיר הרבה יותר נוח בחברות פחות מוכרות. אנחנו בפולימרים זיקים מייצרים מזרונים באיכות הגבוהה ביותר, אך מוכרים אותם לצרכן במחירים זולים במיוחד שכל אחד יכול להרשות לעצמו. אנחנו מבינים את חשיבותו של מזרן איכותי לשנת הלילה, ומעוניינים שהלקוחות שלנו ייהנו משנת לילה טובה ואיכותית – זו הסיבה שאנחנו מציעים תקופת ניסיון בת 90 ימים, בה אתם יכולים להחליט האם המזרן מוצא חן בעיניכם והאם הוא מיטיב עם הגב שלכם.

מזרן איכותי מביא איתו יתרונות רבים, כאשר רובם הולכים יד ביד עם שנת לילה איכותית; רעננות, מצב רוח טוב, קשב טוב יותר, בריאות ועוד. מזרון שאינו איכותי עלול לגרום לכם לכאבי גב וצוואר ולחוסר בשינה, היות ותתקשו להירדם ואף תתעוררו בלילה מחוסר הנוחות.

באתר תוכלו לרכוש מזרנים איכותיים במיוחד העשויים פוליאוריתן, פולימר נפוץ העשוי שרשרת של יחידות אורגניות הקשורות בקשרים אוריתניים. בנוסף, ניתן לרכוש מיטה זוגית עם מזרן במבצע, כך שאתם יכולים לחדש לגמרי את חדר השינה שלכם ובמחיר משתלם במיוחד. 

בין המותגים שלנו תוכלו למצוא את פולימרים – מזרני "בייסיק" ואת פנג – מוצרי תינוקות, המיוצרים במפעל המשוכלל שלנו באזור התעשייה פארק ספירים, שדרות. למרות היותנו מותג חזק בתעשייה, אנחנו שומרים על מחירים ידידותיים שמתאימים לכולם. אנחנו יודעים כמה חשוב לישון על מזרן איכותי וטוב ואנחנו מעוניינים לאפשר זאת לכל מי שמעוניין לשמור על גופו וליהנות משנת לילה לא פחות ממצוינת. אם אתם לא בטוחים איזה מזרן מתאים לכם יותר, ספוג או קפיצים, אתם מוזמנים להתייעץ אתנו בכל עת.

רוצים לרכוש מיטה זוגית עם מזרון זול ואיכותי? צרו אתנו קשר עוד היום במספר הטלפון 074-7244800 או השאירו הודעה באתר, אחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם למצוא את המזרן המושלם עבורכם.